Opinie o Cyfral Cosmo

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownicy uważają, że to dobry domofon, ponieważ wykonano go z wysokiej jakości materiałów. Jest on zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, dlatego zachowuje sprawność na długi czas od momentu instalacji. Istnieje możliwość rozbudowania zestawu o dodatkowy unifon, co również stanowi sporą zaletę. Montaż urządzenia przebiega szybko i radzą sobie z nim nawet osoby bez większego doświadczenia w tym zakresie.

 

Najważniejsze wady:

Znajdujący się na panelu zewnętrznym przycisk czasami się zacina. Wtedy też trzeba chwilę poczekać, aby zadzwonić. W niektórych przypadkach może być to nieco irytujące. Zacinanie się przycisku świadczy o tym, że nie został on wykonany z najwyższą starannością.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć model ma pewne wady, opinie o Cyfral Cosmo są w większości pozytywne. Połączenie unifonu słuchawkowego z panelem wykonano przy wykorzystaniu linii dwuprzewodowej. To przez nią przesyłany jest sygnał wywoławczy (dzwonek), akustyczny (mowa) i sterujący zaczepem elektromagnetycznym. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo

Producent zastosował specjalne zabezpieczenia, tak aby osoby niepowołane nie miały dostępu do panelu zewnętrznego. Mowa tutaj o specjalnych wkrętach, które nie pozwalają na odinstalowanie urządzenia przez osoby do tego nieuprawnione. Takie rozwiązanie skutecznie chroni przed kradzieżą sprzętu, czego dowodem jest przeprowadzony test Cyfral Cosmo. 

Elementy zestawu

Należy podkreślić, że w zestawie znajduje się wszystko to, co niezbędne do prawidłowego działania domofonu Cyfral Cosmo. W efekcie kupujący nie musi być przygotowany na żadne dodatkowe wydatki. W komplecie znajduje się centrala z daszkiem natynkowym, który chroni przed opadami deszczu. Centrala ma czarny kolor, dlatego też elegancko się prezentuje. Zestaw zawiera też unifon słuchawkowy SMART. Ma on biały kolor, dlatego łatwo dopasować go do wystroju wnętrza. Kupujący otrzymuje też zasilacz prądu zmiennego, klucz niezbędny do montażu urządzenia, a także 4 breloki RFID, które pozwalają na łatwe otwieranie bramy. Dokładne wymiary kasety zewnętrznej to: wysokość – 15 cm, szerokość – 6,9 cm i głębokość – 3,8 cm, a unifonu: wysokość – 22 cm, szerokość – 8,2 cm i głębokość – 5,8 cm. 

 

Jakość wykonania

Kupujący zwracają uwagę na wysoką jakość wykonania sprzętu. Obudowa panelu zewnętrznego została zrobiona z dobrego gatunkowo aluminium. Jest to lekki, a zarazem wytrzymały materiał. Model skutecznie zabezpieczono przed działaniem korozji, więc długo wygląda, jak tuż po zakupie. W produkcji wykorzystano też wytrzymałe tworzywo ABS. Panel zewnętrzny ma specjalny daszek, który zabezpiecza przed deszczem. Produkt wykazuje odporność na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych. Użytkownicy doceniają to, że wizytówki są podświetlane, więc każdy może łatwo odczytać nazwisko osoby zamieszkującej w danym domu. 

 

Łatwy montaż

Co przekonuje do tego, aby kupić model Cyfral Cosmo? Cena urządzenia bez wątpienia odgrywa tutaj ważną rolę, bo nie jest zbyt wysoka. W związku z tym sporo osób może sobie pozwolić na instalację takiego systemu w swoim domu. Do zakupu przekonuje także to, że montaż urządzenia nie jest skomplikowany. Można poradzić sobie z nim samemu i w ten sposób zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczylibyśmy na zapłatę fachowcom. W instrukcji wyjaśnione zostało, jak poprawnie zainstalować domofon.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ