Opinie o Cersanit Lara

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Umywalka jest sprzedawana w zestawie razem z elegancko wyglądającą szafką. To oznacza, że nie musimy samodzielnie dopasowywać mebla, co mogłoby okazać się kłopotliwe. Opublikowane przez kupujących opinie o Cersanit Lara dowodzą, że model jest bardzo praktyczny. Mogą przy nim stać jednocześnie dwie osoby, a nie jedna, gdyż jego szerokość to 80 cm.

 

Najważniejsze wady:

Nie jest to najlepszy wybór do łazienki o niewielkim metrażu, gdzie cenny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni. Po umieszczeniu umywalki w małym pomieszczeniu może się okazać, że zajmuje w nim za dużo miejsca.

 

Werdykt: 9.4/10

Z zakupu tego modelu na pewno będą zadowoleni posiadacze większej łazienki, mający problem z odpowiednim zaaranżowaniem wnętrza. Całkowite wymiary umywalki (razem z szafką) są równe: 79,4 cm x 46 cm x 44,7 cm. Ma ona prostokątny kształt, a jak pokazał test Cersanit Lara, pasuje nie tylko do nowocześnie, ale i klasycznie urządzonego pomieszczenia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elegancka i solidna szafka

Dołączona do umywalki szafka wygląda elegancko, wyposażono ją w dwie pojemne szuflady. Można w nich umieścić np. podstawowe detergenty niezbędne do utrzymania czystości w łazience, wyprane ręczniki czy kosmetyki, które chcemy mieć pod ręką. Wyjmowanie potrzebnych przedmiotów nie sprawia żadnego problemu. Szuflady płynnie się wysuwają, są umieszczone na trwałych prowadnicach. Co więcej, mają one system cichego domyku, który zapobiega głośnemu trzaskaniu. Materiałem wykonania szafki jest gruba płyta wiórowa, wykazująca odporność na działanie wilgoci. Pomalowano ją na biały kolor, dlatego na pewno będzie pasować do innych elementów wyposażenia łazienki. Front jest lakierowany na wysoki połysk, a uchwyty pokryto chromem, dlatego ładnie komponują się z baterią umywalkową.

Wygodne mycie rąk

Oferowana przez producenta Cersanit umywalka nablatowa z szafką zapewnia w pełni komfortowe mycie rąk. Jest ona dostatecznie szeroka i głęboka, dlatego woda nie powinna pryskać na boki. Poza tym obok siebie mogą bez przeszkód stać dwie osoby, nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Ważne jest też to, że mycie umywalki nie zajmuje dużo czasu. Nie ma ona trudno dostępnych zakamarków, w których gromadziłyby się zanieczyszczenia i różne drobnoustroje. Miska została wykonana z dobrej gatunkowo ceramiki, odpornej na działanie detergentów, osadzanie się kamienia oraz matowienie. Umywalka jest bardzo wytrzymała i nie zniszczymy jej, nawet jeśli do mycia wykorzystamy silniejszy preparat.

 

Uniwersalny design

Umywalka pasuje do każdej łazienki, niezależnie od wystroju. Ponieważ zestaw ma biały kolor, jest uniwersalny, dlatego nie należy się obawiać, że będzie źle prezentować się w pomieszczeniu. Szafka jest wisząca, a to oznacza, że możemy bez trudu posprzątać wolną przestrzeń pod nią. Mimo że umywalka jest dostępna razem z meblem, nie kosztuje dużo. Według konsumentów cena Cersanit Lara jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ