Opinie o Besco Modern

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To prostokątna wanna, która nie ogranicza znacząco wolnej przestrzeni w łazience. Czytając opinie o Besco Modern można dojść do wniosku, że model ma kompaktowe wymiary, ale jednocześnie pozwala wziąć w pełni odprężającą kąpiel. Został on wykonany z solidnego materiału i dodatkowo jest łatwy do utrzymania w czystości.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim konsumentom odpowiada to, że niektóre elementy należy dokupić osobno. Mowa tu np. o zagłówku czy uchwytach ułatwiających wchodzenie i wychodzenie z wanny. Pojawiają się opinie, że wspomniane dodatki powinny być dołączone do kompletu, tak samo, jak syfon.

 

Werdykt: 9.4/10

Ta mała wanna wolnostojąca pasuje do większości łazienek, bez względu na wystrój. Wygląda ona estetycznie i można umieścić ją w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. W komplecie znajdziemy stelaż. To model o długości 130 cm i szerokości 70 cm. Jego pojemność jest równa 130 l. Produkt wykonano z akrylu.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwe mycie

Kupując wannę wiele osób sprawdza, czy jej mycie nie okaże się zbyt kłopotliwe. Przeprowadzono test Besco Modern, który pokazał, że model można łatwo utrzymać w czystości. Wynika to m.in. z zastosowania specjalnej powłoki antybakteryjnej zapobiegającej namnażaniu się drobnoustrojów. Materiałem wykonania wanny jest akryl, a to oznacza, że nie powinna zżółknąć, nawet po dłuższym czasie użytkowania. Model ma gładką powierzchnię, dlatego bez zbędnego wysiłku usuniemy osad z kosmetyków do kąpieli czy inne zanieczyszczenia, np. za pomocą gąbki. Nie musimy używać silnych detergentów, co wiele osób uznało za dodatkowy atut produktu.

Elegancki wygląd

Wanna wygląda elegancko i nowocześnie. Jest ona odporna na zarysowania, dlatego nawet po kilku miesiącach od montażu wciąż prezentuje się estetycznie. Model jest polecany nie tylko do klasycznie, ale i minimalistycznie urządzonej łazienki. Z uwagi na to, że jest on wolnostojący, może być zainstalowany tuż przy ścianie, w rogu pomieszczenia lub innym miejscu.

 

Komfort kąpieli

Posiadacze wanny często podkreślają w swoich opiniach, że pozwala ona na wzięcie relaksującej kąpieli. Mimo że nie jest to bardzo duży model, możemy wygodnie się położyć i odprężyć po męczącym dniu. Bardzo ważne jest również to, że woda nie traci szybko optymalnej temperatury, dlatego możemy spędzić w wannie tak dużo czasu, jak tylko chcemy (bez ciągłego dolewania ciepłej wody). Ciekawe jest to, że przygotowywaniu kąpieli nie towarzyszy hałas, gdyż w porównaniu np. do wanien stalowych, te akrylowe są dźwiękochłonne. W razie potrzeby możemy zdecydować się na montaż hydromasażu, model marki Besco został do tego odpowiednio przystosowany.

 

Do małej łazienki

Bardzo często posiadacze niewielkich łazienek rezygnują z zakupu wanny i wybierają kabinę prysznicową. Choć takie rozwiązanie ma swoje zalety, to część osób uważa, że pod prysznicem trudno jest się całkowicie odprężyć. Besco Modern to godny uwagi model, który na pewno zmieści się w pomieszczeniu o małym metrażu. Jeśli dobrze przemyślimy miejsce jego instalacji, bez wątpienia będziemy mogli swobodnie poruszać się w łazience i umieścić w niej wszystkie niezbędne meble i sprzęty, takie jak pralka. Do zakupu produktu zachęca nie tylko jego solidność czy kompaktowe wymiary, ale i niska cena. Besco Modern to wanna ciesząca się dużą popularnością.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ