Opinie o Bateria Umywalkowa Kludi Bozz

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Bateria jest bardzo wygodna w użytkowaniu, co wykazały przeanalizowane opinie Kludi Bozz. Montuje się ją na ścianie, a zasięg rozprowadzania wody to nawet 22 cm. Model elegancko się prezentuje i ładnie komponuje z pozostałymi elementami łazienkowej armatury. Co ważne, możemy dowolnie regulować temperaturę wypływającego strumienia, jak i jego ciśnienie.

 

Najważniejsze wady:

Czyszcząc armaturę, należy zachować ostrożność. Do mycia baterii nie należy używać twardych szczotek ani detergentów mających w składzie ścierające drobinki. Tylko w ten sposób unikniemy zarysowania jej powierzchni.

 

Werdykt: 9.8/10

Przeprowadzony wśród konsumentów test Kludi Bozz wykazał, że jest to najlepsza bateria umywalkowa. To efektowny dodatek do wnętrza, który został wykonany z solidnych materiałów. Model jest często polecany osobom dbającym o środowisko naturalne, gdyż pozwala na zmniejszenie zużycia wody. To godny uwagi produkt, który nie jest drogi.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Montaż podtynkowy

Bateria jest przystosowana do montażu podtynkowego, a to oznacza, że elementy pozwalające na jej przymocowanie do powierzchni są zamaskowane i nie wpływają negatywnie na wystrój łazienki. To bardzo dobry wybór w szczególności do pomieszczenia o niewielkim metrażu, ponieważ rury i pozostałe części instalacji są umieszczone w ścianie, nie ograniczają wolnej przestrzeni. Po zamontowaniu widoczna jest tylko wylewka oraz dźwignia służąca do regulacji ciśnienia wody i temperatury. Z tego względu mycie baterii nie powinno zająć dużo czasu.

Perlator s-pointer

Cechą wyróżniającą model Kludi Bozz jest zastosowanie perlatora s-pointer. Pozwala on na regulację kąta strumienia wody, a tym samym dopasowanie go do kształtu umywalki (tak, aby podczas mycia rąk nie zachlapać podłogi czy blatu). Wykorzystanie takiego rozwiązania sprawia również, że zużywamy mniej wody, nawet o ok. 40%. Jest to możliwe, gdyż perlator napowietrza wypływający strumień i w ten sposób zyskuje on większa objętość. To sprawia, że możemy szybciej umyć ręce czy wykonać inne czynności. Poza tym wspomniany element zmniejsza ilość osadu i zanieczyszczeń, które mogą wydostawać się z baterii razem z wodą.

 

Uniwersalność

Cena Kludi Bozz jest niska, a dodatkowo model jest uniwersalny i pasuje zarówno do nowocześnie, jak i klasycznie urządzonej łazienki. Wynika to przede wszystkim z minimalistycznego, ale jednocześnie eleganckiego designu. Bateria jest pokryta powłoką galwaniczną, która bardzo ładnie się błyszczy i stanowi ochronę przed trwałymi zabrudzeniami, odbarwieniami oraz rdzą. Przystosowano ją do podłączenia nawet z bezciśnieniowymi urządzeniami grzewczymi. Co ważne, jest to model odpowiedni do domu zamieszkiwanego przez małe dzieci, gdyż zapobiega wypływowi bardzo gorącej wody i poparzeniom. Odpowiada za to HotStop, blokada temperatury przy 38 st. C.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ