Opinie o AEG T-VL 5531

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie może być używane w salonie, ale też innych pomieszczeniach w domu, przykładowo kuchni, jadalni, biurze czy nawet łazience. Nie zajmuje ono dużo miejsca w pokoju i może pełnić funkcję dekoracyjną. Wentylator szybko obniża odczuwalną temperaturę we wnętrzu, a więc pozwala przetrwać letnie, upalne dni. Sprzęt jest łatwy w obsłudze.

 

Najważniejsze wady:

Wentylator kolumnowy jest wyposażony w timer, ale można ustawić go na maksymalnie 120 minut. Część kupujących uważa, że to zbyt krótko, zwłaszcza gdy temperatura w pomieszczeniu nie obniża się nawet wieczorami i urządzenie musi pracować przez wiele godzin.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt wyróżnia się stylowym designem i pasuje do nowocześnie, jak też klasycznie urządzonego wnętrza. Jego moc wynosi 50 W, a to gwarantuje efektywną pracę, czyli skuteczne chłodzenie powietrza. Wentylator stoi stabilnie na podłodze, ma szeroką podstawę chroniącą go przed upadkiem na podłogę. Konsumenci przyznają, że cena AEG T-VL 5531 nie jest wygórowana.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Cicha praca

Urządzenie nie jest zbyt hałaśliwe, co wykazały poddane analizie opinie o AEG T-VL 5531. Możemy zostawić je włączone na kilka godzin i swobodnie pracować przy komputerze czy wykonywać domowe obowiązki. Co więcej, działający wentylator na pewno nie będzie przeszkadzać w rozmowie z domownikami, oglądaniu telewizji czy czytaniu książki. Ma on 3-stopniową regulację prędkości pracy, ale nawet po ustawieniu najwyższego poziomu wydawane dźwięki nie będą uciążliwe. Większość użytkowników przyznaje, że przy włączonym urządzeniu można szybko zasnąć czując przy tym przyjemny chłód. Cicha praca sprawia, że sprzęt znajduje zastosowanie w firmach, a nawet restauracjach i kawiarniach.

Funkcja oscylacji

Wentylator jest wyposażony w funkcję oscylacji, co oznacza, że może obracać się na boki (do 90 stopni) i efektywnie chłodzić całe pomieszczenie. Minimalizuje to ryzyko odczuwania nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak suchość w nosie i gardle, jak również rozwoju przeziębienia. Co prawda ciągłe przebywanie w zasięgu chłodnego strumienia powietrza pozwala zapomnieć o upale, ale może to mieć negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy wyłączyć oscylację.

 

Łatwa obsługa

W górnej części obudowy jest 5 przycisków, każdy z nich został dobrze opisany. Nad nimi znajduje się pokrętło służące do włączania i wyłączania urządzenia, a także ustawiania timera. Obsługa sprzętu nie powinna sprawić problemu żadnemu z domowników, co pokazał test AEG T-VL 5531. Zmiana prędkości pracy i włączanie oscylacji to bardzo proste czynności, z którymi poradzą sobie nawet dzieci.

 

Kompaktowe wymiary

Ponieważ sprzęt ma budowę kolumnową nie będzie przeszkadzać i nie utrudni poruszania się po salonie lub innym pomieszczeniu. Ma on kompaktowe wymiary (75 cm x 25,5 cm x 26 cm), można ustawić go między meblami czy w narożniku. Model jest polecany w szczególności do mieszkań o niewielkim metrażu. Kiedy uznamy, że nie jest już nam potrzebny, możemy schować go do szafy.

 

Ciekawy design

Wentylator ma czarną obudowę, a przyciski i podstawa są srebrne. To tworzy ładny kontrast. Sprzęt możemy ustawić w dobrze widocznym miejscu, bo na pewno nie wpłynie negatywnie na wystrój pomieszczenia. Ponieważ obudowę wykonano z wytrzymałego plastiku, wykazuje odporność na przetarcia i zarysowania.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ