Opinie o AEG PW 5644

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

W niektórych komentarzach można przeczytać, że AEG PW 5644 to najlepsza waga łazienkowa, która gwarantuje precyzyjny pomiar. Jest ona też tak skonstruowana, aby korzystanie z niej było w pełni bezpieczne. Model ma antypoślizgowe nóżki, co jest szczególnie przydatne, jeśli wagę ustawiamy na śliskich płytkach w łazience. Odpowiednio wykonana podstawa jest gwarancją bezpieczeństwa.

 

Najważniejsze wady:

Waga łazienkowa ma czarny kolor, więc osadzający się na niej kurz jest od razu widoczny. W związku z tym, aby zachować odpowiedni porządek, trzeba przecierać produkt nawet kilka razy w tygodniu. Nie jest to jednak zbyt czasochłonne.

 

Werdykt: 9.4/10

Do zakupu tej wagi łazienkowej zachęcają pozytywne opinie AEG PW 5644, jakie na jej temat możemy przeczytać w Internecie. Na urządzeniu znajduje się wskaźnik naładowania baterii, więc dokładnie wiadomo, kiedy trzeba je wymienić. Do wykonania produktu wykorzystano solidne szkło, które elegancko wygląda, a przy tym odznacza się wytrzymałością.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dokładna analiza

Prezentowana waga łazienkowa pozwala określić nie tylko to, ile aktualnie ważymy, ale też przekazuje inne istotne informacje. To urządzenie przeznaczone do bardziej dokładnej analizy ciała, które pozwala określić ilość tkanki tłuszczowej, zawartość wody, masę mięśniową, masę kości, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a dodatkowo wartość BMI. Jest to wskaźnik masy ciała określający, czy nasza waga mieści się w granicach norm. Na podstawie poziomu BMI możemy określić, czy nie jesteśmy narażeni na otyłość albo czy nie mamy problemów z nadwagą. Urządzenie o takich możliwościach jak model AEG PW 5644 z pewnością zostanie docenione przez osoby, które regularnie ćwiczą i chcą kontrolować swoją sylwetkę i zdrowie.

Informacje techniczne

Waga łazienkowa ma maksymalne obciążenie 180 kg, co oznacza, że mogą z niej bez problemu korzystać także osoby ze sporą nadwagą. Dokładność wyników wynosi 100 g. Istnieje możliwość wybrania jednostki pomiarów, dostępne są nie tylko wyznaczniki kg, ale też lb i st. Co istotne, sprzęt zapamiętuje ostatnie wyniki maksymalnie 10 użytkowników, więc nie trzeba zapisywać swoich ostatnich pomiarów. Waga łazienkowa jest zasilana 2 bateriami AAA, które stanowią część zestawu. Dokładne wymiary sprzętu to: 30 cm x 2,5 cm x 30 cm, a jego waga wynosi ok. 1,5 kg.

 

Komfort użytkowania

Test AEG PW 5644 wykazał, że obsługa jest bardzo wygodna. Waga łazienkowa ma funkcję Step-On, więc włącza się automatycznie po tym, jak ktoś na niej stanie. Nie trzeba pamiętać o tym, aby włączać jakikolwiek przycisk. Dodatkowo model ma wskaźnik niskiego naładowania baterii, więc nie trzeba się zastanawiać, kiedy je wymienić. Wygodę użytkowania poprawia też wspomniana wcześniej pamięć 10 użytkowników.

 

Materiał wykonania

Mimo że sprzęt ma kilka funkcji i jest wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, cena AEG PW 5644 nie jest wysoka. Do produkcji wagi wykorzystano gładkie, bezpieczne w użytkowaniu i zabezpieczone przed pękaniem szło. Podstawa jest dobrze wyważona, umieszczono ją na solidnych, antypoślizgowych nóżkach. Waga nie przesuwa się po podłodze, nawet jeśli płytki są śliskie. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ