Opinie o Aco CDNP6ACC

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

W skład zestawu wchodzą dwa elementy, czyli elegancko wyglądający unifon, przeznaczony do montażu w mieszkaniu, a także panel zewnętrzny. Jest on wykonany z aluminium i stali nierdzewnej, dlatego jest dobrze zabezpieczony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Urządzenie zostało wyposażone we wszystkie funkcje, jakie powinien mieć domofon do bloku.

 

Najważniejsze wady:

Są osoby, które uważają, że ekran, w jaki został wyposażony zewnętrzny panel, mógłby być nieco większy. Mieszkańcom bloku, którzy mają problemy ze wzrokiem, trudno jest sprawdzić, czy wpisali prawidłowy kod do otwarcia klatki.

 

Werdykt: 9.3/10

Chociaż sprzęt nie jest bez wad, opinie o Aco CDNP6ACC są głównie pozytywne. Urządzenie jest chwalone w szczególności za wytrzymałość. Jest ono przystosowane do pracy w niskiej, jak i wysokiej temperaturze, mieszczącej się w zakresie od -20 st. C do +50 st. C. Wymiary panelu zewnętrznego to: 20,7 cm x 9 cm x 3 cm, a unifonu: 20,1 cm x 8 cm x 4,5 cm.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Do dużego bloku

Domofon jest polecany zarówno do mniejszego, jak i większego bloku. W zestawie otrzymujemy 30 unifonów, a to oznacza, że można je zamontować w 30 mieszkaniach. W razie potrzeby możemy rozbudować cały system aż do 255 unifonów, co nie jest trudne. Osoby mieszkające w budynku mogą otworzyć drzwi do klatki poprzez wpisanie ustalonego kodu lub za pomocą klucza. Jednak nie są to jedyne możliwości. W zestawie poza unifonami i panelem zewnętrznym znajdują się także praktyczne breloki. Wystarczy je zbliżyć do umieszczonego w panelu czytnika, aby otworzyć drzwi. Test Aco  CDNP6ACC pozwolił się przekonać, że to bardzo wygodne rozwiązanie.

Estetycznie wyglądający unifon

Nierzadko zdarza się, że mieszkańcy bloku narzekają na mało elegancki unifon, który negatywnie wpływa na wystrój przedpokoju. Taki problem nie dotyczy sprzętu marki Aco. Cyfrowy panel wewnętrzny jest przystosowany do 2-żyłowej instalacji. Ma on kompaktowe wymiary, dlatego nie będziemy narzekać, że zajmuje za dużo miejsca na ścianie. Obsługa unifonu jest bardzo łatwa, więc poradzą sobie z tym nawet dzieci i osoby starsze. Wyposażono go w jeden przycisk, pozwalający dzwoniącej osobie wejść do budynku. Ważne jest również to, że każdy posiadacz unifonu może swobodnie regulować poziom głośności sygnału i dostosować go do swoich potrzeb. To daje pewność, że usłyszymy dźwięk urządzenia, niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu w mieszkaniu się znajdujemy. Możemy też wyciszyć sprzęt, aby sygnał nie obudził śpiącego dziecka.

 

Solidny panel zewnętrzny

Panel zewnętrzny to element wchodzący w skład domofonu do bloku, który jest ciągle narażony na działanie czynników atmosferycznych. Z tego powodu musi on być solidny i taki właśnie jest sprzęt marki Aco. Został on wykonany z aluminium, a klawisze ze stali nierdzewnej, w efekcie czego nie są podatne na korozję. Nawet po kilku miesiącach od montażu urządzenie prezentuje się równie dobrze, co w dniu zakupu. Istotne jest, że przyciski się nie ścierają i umieszczone na nich symbole są bardzo dobrze widoczne. Panel umieszcza się w podtynkowej ramce z kwasoodpornej stali. Cena Aco  CDNP6ACC nie jest niska, ale warto wziąć pod uwagę, jak wytrzymały i użyteczny jest ten sprzęt.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ