Najlepszy nawilżacz powietrza Philips

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Nawilżacze powietrza Philips – Ranking

 

 

Philips Combi 2w1 AC4080/10

 

Jeśli pragniesz zakupić możliwie najlepszy nawilżacz powietrza, polecamy model Combi 2w1 AC4080/10 marki Philips. Dużą zaletą urządzenia są jego prozdrowotne właściwości. Bowiem dzięki nowoczesnym technologiom VitaShield IPS oraz NanoCloud powietrze w pokoju zostaje nie tylko nawilżone, ale też oczyszczone z kurzu i bakterii. Takie rozwiązanie na pewno ucieszy rodziców, których dzieci są alergikami.

Warto dodać, że urządzenie posiada wbudowany czujnik wilgotności powietrza, który samodzielnie ocenia sytuację w pokoju. Jeśli zajdzie taka potrzeba sprzęt zostanie uruchomiony automatycznie. Wydajność sprzętu wynosi 3000 m2/h, zaś maksymalna powierzchnia pokoju nie powinna przekraczać 42 m2. Jest to nawilżacz ultradźwiękowy. Oznacza to, że jego praca jest bardzo cicha, a eksploatacja tania. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość samodzielnej regulacji pracy wentylatora przez użytkownika. Do Twojej dyspozycji są bowiem aż 3 prędkości pracy.

Wiele osób doceniło urządzenia za filtr HEPA, który posiada aktywny węgiel. Dzięki temu produkt jest w stanie pozbyć się nawet niewielkiej wielkości bakterii i wirusów.


 

 

 

 

Philips HU4803/01

 

Dbanie o jakość powietrza w swojej sypialni jest bardzo ważne, bowiem wpływa ona na jakość naszego snu. Aby zapewnić sobie odpowiednią wilgotność w sypialni, polecamy zakup modelu HU4803/01 marki Philips. Urządzenie to wykorzystuje innowacyjną technologię Nano Cloud o zasięgu działania 25 m2. Wydajność tej maszyny to 220 ml/h.

Dużym udogodnieniem ze strony producenta jest wprowadzenie kompleksowego systemu parowania. Maszyna oferuje absorbowanie dużych cząsteczek znajdujących się w powietrzu, jak włosy, sierść, czy kurz. Następnie ma miejsce nawilżenie powietrza, poprzez wprowadzenie do niego cząsteczek wody pozbawionych osadu i zarazków. Zdrowe i oczyszczone z drobin powietrze zostaje wprowadzone do obiegu w pokoju. Ponieważ mgiełka rozprowadzana jest równomiernie, w całym pokoju panuje klimat sprzyjający oddychaniu. Takie rozwiązanie jest gwarantem spokojnego snu.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło możliwość samodzielnego ustawienia stopnia wilgotności oraz tempa pracy wentylatora. Ze względu na użycie nowych technologii hałas emitowany przez maszynę nie przekracza 26 dB.


 

 

 

 

Philips HU4801/01

 

Powszechnie ceniony model HU4801/01 to wysokiej jakości nawilżacz powietrza Philips w dobrej cenie. Dużą zaletą prezentowanego urządzenia jest to, że gwarantuje zmniejszenie ilości bakterii w pokoju. Za sprawą innowacyjnych filtrów sprzęt zatrzymuje zarazki i pyłki kurzu, które mogą zaszkodzić Twojemu dziecku. Warto dodać, że prezentowana maszyna to nawilżacz ultradźwiękowy, co sprawia, że nie generuje on zbyt dużego hałasu. Równocześnie, model ten jest bardzo energooszczędny, co pozwoli Ci zmniejszyć wydatki na prąd.

Dużym udogodnieniem produktu jest to, że wyprowadzane przez niego powietrze jest w pełni czyste, pozbawione osadu. Dzięki temu nie musisz się obawiać o białe lub mokre plamy na meblach. Warto dodać, że zaraz po włączeniu maszyna zasysa duże elementy, takie jak sierść i włosy. Następnie wypuszcza oczyszczone powietrze, którym przyjemnie się oddycha. Ponieważ mgiełka rozprowadzana jest równomiernie, zmianę jakości powietrza odczujemy w całej sypialni.

Opinie konsumentów są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników doceniło możliwość samodzielnego ustawiania sposobu pracy oraz prędkości pracy wiatraka. Dzięki temu maszyna w pełni sprosta Twoim wymaganiom.


 

 

 

 

 

Jaki nawilżacz powietrza Philips wybrać?

 

W okresie grzewczym, podczas gdy nasze grzejniki działają na pełnej mocy, powietrze w pokoju często staje się suche. Taka sytuacja może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Największą konsekwencją zbyt suchego powietrza w pomieszczeniu jest bezsenność. Zatem jeśli zaprezentowany problem jest Ci znany, radzimy zakupić nawilżacz powietrza. Urządzenie tego typu przyniesie Ci ukojenie i pozwoli na spokojny sen. Ponieważ wiele osób kupuje takie produkty z myślą o swoich dzieciach, trzeba dopilnować, by zakupić możliwie najlepszy model. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze nawilżacze powietrza Philips. Poza tym na końcu artykułu zamieściliśmy zestawienie trzech, godnych polecenia produktów.

 

 

Philips jest znaną na całym świecie holenderską marką, która zajmuje się produkowaniem oraz dystrybuowaniem urządzeń gospodarstwa domowego. W swojej ofercie firma ta posiada sprzęty kosmetyczne, oświetlenia i technologię użytkową. Powodem popularności produktów tego producenta jest to, że od początku swojej działalności stawia on na ulepszanie swoich modeli, tak by mogły lepiej służyć konsumentom. Poza tym marka dąży do tego, aby wraz ze zmniejszeniem gabarytów rosła wydajność maszyn. W swoich projektach firma stawia przede wszystkim na energooszczędność.

Decydując się na zakup nawilżacza powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wydajność. Parametr ten jest ściśle związany z wielkością pokoju, gdzie umieścimy urządzenie. Warto również zwrócić uwagę na klasę energetyczną. Bowiem, jeśli chcesz kupić najlepszy nawilżacz powietrza Philips 2024 roku pamiętaj, że powinien on być energooszczędny. Dzięki temu, eksploatacja urządzenia będzie tania. Warto również zwrócić uwagę na hałas, jaki generuje maszyna. Wiele osób decyduje się na zakup takiego urządzenia, gdyż z powodu zbyt suchego powietrza nie mogą spać, dlatego sprzęt ten uruchamiany jest głównie w nocy. Jeśli jednak będzie on zbyt głośny, nie pozwoli to nam spokojnie spać.

Wybierając nawilżacz powietrza warto zwrócić uwagę na to, jaki typ urządzeń będzie najbardziej odpowiedni dla naszego mieszkania. Pierwszym typem są modele tradycyjne. Stalowy lub ceramiczny pojemnik z wodą zostaje umieszczony na grzejniku, co zmniejsza suchość powietrza. Produkty tego rodzaju cechują się niską ceną. Niestety ich wadą jest bardzo niska wydajność. Drugi rodzaj sprzętów to urządzenia parowe. Wytwarzają one ciepłą mgiełkę, która nie tylko nawilża powietrze, ale i usuwa dużą część bakterii znajdujących się w powietrzu. Wiedz jednak, że produkty tego typu zużywają dużo prądu. Trzecim typem nawilżaczy są urządzenia ewaporacyjne. W czasie pracy pochłaniają one powietrze, które znajduje się w pokoju, a następnie wypuszczają chłodną mgiełkę. Takie rozwiązanie nie podnosi temperatury pokoju, co pomoże zachować komfort snu. Wiedz jednak, że tego typu modele mogą generować duży hałas, co negatywnie wpływa na sen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ