Opinie o Xblitz Kinetic

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Dzwonek jest bardzo solidny. Obudowa została w odpowiedni sposób zabezpieczona przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV. To oznacza, że urządzenie działa niezawodnie, bez względu na warunki atmosferyczne. Do wyboru mamy 58 różnych melodii, więc na pewno uda nam się znaleźć taką, która odpowiada wszystkim domownikom.

 

Najważniejsze wady:

Po naciśnięciu przycisku odbiornik wydaje nie tylko sygnał dźwiękowy, ale także optyczny. Jednak część kupujących uważa, że światło jest słabe, a tym samym mało widoczne. Wykazały to poddane analizie opinie o Xblitz Kinetic.

 

Werdykt: 9.8/10

Według większości konsumentów jest to bardzo dobry dzwonek bezprzewodowy, który nie wymaga zasilania bateriami ani podłączenia do prądu (z wyjątkiem odbiornika). Umieszczony na zewnątrz przycisk jest nie tylko wytrzymały, ale także estetycznie się prezentuje. Specjalny test Xblitz Kinetic pokazał, że montaż urządzenia nie jest trudny i można to zrobić samodzielnie.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Sposób działania dzwonka możemy szybko dopasować do własnych potrzeb. Wśród prawie 60 melodii na pewno znajdziemy taką, która nie będzie wydawała się drażniąca. Istotne jest też to, że sygnał dźwiękowy będzie dobrze słyszalny w każdym pomieszczeniu w domu. Wynika to z istnienia 4-stopniowej regulacji głośności. Maksimum to 80 dB, więc nawet osoby mające problemy ze słuchem będą wiedzieć, kiedy ktoś dzwoni do drzwi. Ustawiając najniższy możliwy poziom, nie musimy się obawiać, że melodia będzie przeszkadzać wrażliwym zwierzętom domowym lub obudzi śpiące niemowlę. To bardzo praktyczny sprzęt, który warto zamontować w swoim domu. Co więcej, nie jest on drogi, cena Xblitz Kinetic jest bardzo atrakcyjna.

Duży zasięg

Odległość, jaka może dzielić przycisk od podłączonego w domu odbiornika to 100 m. Z tego względu możemy bez przeszkód zamontować nadajnik przy bramce wejściowej, bez obaw, że nie będzie działać tak, jak powinien. Przycisk przekazuje sygnały do odbiornika, wykorzystując do tego częstotliwość 433 MHz. Ważne jest to, że nie dochodzi do żadnych zakłóceń w prawidłowej pracy urządzenia. Aby sprzęt działał niezawodnie, wystarczy podłączyć odbiornik do gniazdka, przykładowo w przedpokoju. Ponieważ wygląda on elegancko, nie wpłynie negatywnie na wystrój pomieszczenia. Dodatkowo ten element ma kompaktowe wymiary: 8 cm x 8,5 cm x 3,5 cm.

 

Komfort użytkowania

Na podstawie recenzji opublikowanych na temat dzwonka można stwierdzić, że to bardzo wygodny w użytkowaniu model. Konsumentom podoba się przede wszystkim to, że nie muszą pamiętać o regularnej wymianie baterii w bezprzewodowym nadajniku. Wykorzystuje on nowoczesną technologię zamiany energii mechanicznej w energię elektryczną i nie wymaga żadnego zasilania, aby przesyłać sygnały do odbiornika. Zamontowanie przycisku na bramce czy w innym miejscu jest bardzo proste, gdyż nie ma potrzeby rozprowadzania długiego przewodu czy wykuwania specjalnej wnęki w słupku. Wystarczy zamocować nadajnik w odpowiednim miejscu, a następnie sparować go z podłączonym w domu odbiornikiem, co nie jest skomplikowane. Dzwonek działa niezawodnie bez względu na pogodę, więc opady deszczu, śniegu czy mróz nie wpłyną negatywnie na komunikację między nim a odbiornikiem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ