Opinie o TP-LINK NC450

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Kamera Wi-Fi rejestruje obraz w zadowalającej jakości HD. Nagrane wideo ma dobrą ostrość, więc łatwo dojrzeć nam szczegóły. Co więcej, urządzenie może objąć swoim zasięgiem obraz 360 stopni w poziomie i 160 stopni w pionie. Na obudowie znajduje się slot na kartę microSD umożliwiający zapisywanie wideo i obrazów na karcie o pojemności do 32 GB.

 

Najważniejsze wady:

Wbudowany mikrofon ma zbyt dużą czułość, o czym dowiemy się czytając opinie o TP-LINK NC450. W rezultacie przy nasłuchu nieco trzeszczy, więc czasami pojawia się problem z dokładnym usłyszeniem tego, co się dzieje. 

 

Werdykt: 9.4/10

To kamera Wi-Fi do domu, która nie zajmuje dużo miejsca, więc łatwo ją ustawić. Obudowa w kolorze białym odznacza się wytrzymałością, dlatego urządzenie po dłuższym czasie użytkowania wygląda równie estetycznie, jak na początku. Kamera ma tryb nagrywania nocnego, a jak pokazał test TP-LINK NC450 rejestrowane w takich warunkach wideo ma zadowalającą jakość.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcja obrotu

Prezentowana kamera nadaje się do użytku domowego oraz biurowego i pozwala dokładnie kontrolować to, co dzieje się w pomieszczeniu. Jest to możliwe m.in. dzięki obrotowi o 360 stopni. Urządzenie rejestruje wszystko to, co ważne. Można je ustawić właściwie w każdej pozycji, aby nic nie umknęło naszej uwadze. Model jest solidnie wykonany. Na obudowie przez długi czas nie widać żadnych śladów użytkowania. Sprzęt jest też dobrze wyważony, a dzięki temu stabilny.

Dobra jakość obrazu

Kamera Wi-Fi ma szklany obiektyw z przetwornikiem CMOS 1/4″, który dobrze nagrywa wideo. Podczas przeglądania filmów łatwo wyłapać nam wszystkie szczegóły. Dobra rozdzielczość jest gwarancją odpowiedniej ostrości. Nawet przy słabym oświetleniu kamera dobrze rejestruje wideo. Jest ona wyposażona w diody IR i automatycznie przełącza się w tryb nocny. Wtedy też obraz jest nagrywany w kolorze biało-czarnym, co dobrze wpływa na jego przejrzystość. Zasięg pracy kamery w trybie nocnym wynosi dokładnie 8 m. Sprzęt nagrywa w zupełnej ciemności, więc mamy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu czy w biurze, niezależnie od pory dnia i nocy.

 

Wygoda użytkowania

Do zakupu zachęca nie tylko atrakcyjna cena TP-LINK NC450, ale też wygoda użytkowania kamery. Użytkownik może pobrać specjalną aplikację tpCamera, która umożliwia zarządzanie sprzętem z każdego miejsca. Z poziomu swojego smartfona uzyskuje on dostęp do nagrywanego wideo. Podczas przerwy w pracy można sprawdzić, co dzieje się w mieszkaniu i w razie potrzeby zrobić zdjęcie. Co istotne, aplikacja jest zaprojektowana w taki sposób, że jej obsługa nie sprawia większych kłopotów. Wszystkie funkcje są dobrze opisane, a to zdecydowanie ułatwia użytkowanie kamery.

 

Powiadomienia

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu, zakup kamery Wi-Fi TP-LINK NC450 to dobre rozwiązanie. Urządzenie automatycznie wysyła powiadomienia drogą mailową, jeśli w mieszkaniu wykryje ruch albo zarejestruje jakikolwiek dźwięk. To daje możliwość szybkiej reakcji w momencie wystąpienia niebezpiecznej sytuacji. Jak podają użytkownicy, powiadomienia przychodzą na czas, bez opóźnień. To bardzo wygodna opcja dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim mieszkaniem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ