Opinie o Roca Gap A357477000

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Do produkcji bidetu wykorzystano wytrzymałą ceramikę sanitarną, która nie jest podatna na zarysowania, a dodatkowo okazuje się łatwa w czyszczeniu. Produkt ma gładką powłokę, dlatego pojawiające się na nim zabrudzenia można usunąć bez konieczności korzystania z mocnych detergentów. Model ma biały kolor, więc pasuje do niemal każdej łazienki.

 

Najważniejsze wady:

Czytając niektóre komentarze, można dowiedzieć się, że montaż baterii na bidecie jest skomplikowany. Osoba bez żadnego doświadczenia w tym zakresie może sobie nie poradzić z samodzielną instalacją armatury.

 

Werdykt: 9.7/10

Choć model Roca Gap A357477000 nie jest bez wad, ma zdecydowanie więcej zalet i to one zachęcają do jego zakupu. Wiele osób zgadza się z tym, że to dobry bidet dostępny w nie wysokiej cenie. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane podstawowe

Prezentowany bidet do łazienki ma biały kolor, dlatego pasuje do różnie urządzonych wnętrz. Dokładna długość modelu wynosi 54 cm, a jego szerokość jest równa 35 cm. To bidet stojący, który montuje się na podłodze. Ma on jeden fabrycznie zrobiony otwór przeznaczony do instalacji baterii i poziomy odpływ. Konsument ma możliwość dokupienia specjalnej deski wolnoopadającej. 

Materiał wykonania

Pozytywne opinie Roca Gap A357477000 wynikają głównie z tego, że produkt jest zrobiony z wysokiej jakości materiałów gwarantujących długi czas użytkowania. Wybierając ten bidet, możesz mieć pewność, że na długo zachowa on początkowy wygląd i nie trzeba będzie go wymieniać nawet po kilku latach od zrobienia remontu łazienki. Do produkcji opisywanego modelu wykorzystano ceramikę sanitarną, która jest pokryta specjalnym szkliwem. Na powierzchni produktu nie pojawiają się zarysowania.

 

Łatwe czyszczenie

Z uwagi na to, że bidet ma gładką powierzchnię, jest łatwy w pielęgnacji. Tak też wynika z opinii osób, które przeprowadziły test Roca Gap A357477000. Zgodnie z ich wypowiedziami nie trzeba używać mocnych detergentów, aby zadbać o idealną czystość w swojej łazience. Nawet jeśli na powierzchni pojawiają się zabrudzenia np. ślady z wody, można je szybko usunąć. Wystarczy użyć do tego zwykłego mleczka do czyszczenia i gąbki.

 

Atrakcyjny design

Co przekonuje do zakupu Roca Gap A357477000? Cena bidetu z pewnością ma znaczenie. Za solidnej jakości produkt, który posłuży nam na wiele lat, zapłacimy tylko kilkaset złotych. Powodem, dla którego konsumenci wybierają ten model, jest także jego prosty design. Bidet ma biały kolor, więc bez problemu można dopasować do niego resztę wyposażenia łazienkowego. Co więcej, produkt pasuje nie tylko do minimalistycznie urządzonego wnętrza, ale też pomieszczenia zaaranżowanego w innym stylu. Bidet ma klasyczny design i docenia to wiele osób.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ