Opinie o Overmax CAMSPOT 4.4

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Większość osób przeprowadzających test Overmax CAMSPOT 4.4 stwierdziła, że kamera dobrze rejestruje obraz w ciemności, a zapisane wideo uwzględnia szczegóły. Sprzęt wykazuje dużą odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych, więc jego praca na zewnątrz jest bezawaryjna. Model ma czujnik ruchu, który automatycznie aktywuje nagrywanie, kiedy w pobliżu wykryty zostanie jakikolwiek ruch. To urządzenie to gwarancja bezpieczeństwa domu.

 

Najważniejsze wady:

Niekiedy zdarza się, że kamera Wi-Fi się zacina i konieczne jest jej restartowanie. Bywa to irytujące, kiedy szczególnie zależy nam na niezawodności pracy. Pojedyncze opinie o Overmax CAMSPOT 4.4 wskazują, że konfiguracja sprzętu, wbrew zapewnieniom producenta bywa skomplikowana i czasochłonna.

 

Werdykt: 9.2/10

Z opublikowanych w Internecie recenzji wynika, że to dobra kamera Wi-Fi, która umożliwia nagrywanie obrazu w rozdzielczości HD 1280×720 pikseli przy 30 fps. Urządzenie jest kompatybilne z systemami: Windows, iOS i Android. W komplecie otrzymujemy zasilacz, antenę i niezbędne akcesoria montażowe, czyli uchwyt, śruby z plastikowymi kołkami i kabel RJ45.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przeznaczenie

Overmax CAMSPOT 4.4 to kamera przeznaczona do użytkowania na zewnątrz. Wykorzystywana do stałego monitorowania przestrzeni wokół domu, biura czy innych budynków. Sprzęt wykonano w ten sposób, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko awarii. Obudowa dobrze zabezpiecza wewnętrzny mechanizm, jest odporna na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Kamera działa sprawnie w różnych warunkach atmosferycznych, także wtedy, kiedy pogoda za oknem nie jest sprzyjająca. To daje pewność, że budynek, przy którym się ona znajduje zawsze jest dobrze chroniony. 

Instalacja

Urządzenie wymaga podłączenia z siecią Wi-Fi albo routerem, w zależności od tego, które rozwiązanie wydaje nam się wygodniejsze. Po przeprowadzeniu tej czynności należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Program jest bezpłatny, więc nie ponosimy w związku z tym żadnych dodatkowych opłat. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wpisać kod z kamery i można rozpocząć jej użytkowanie. Instalacja nie powinna nam zająć dużo czasu. 

 

Tryby pracy

Kamera Wi-Fi ma czujnik ruchu, więc nagrywanie jest aktywowane wtedy, kiedy coś się dzieje. W efekcie pamięci nie zapełniają filmy niemające żadnego znaczenia. Czujnik ruchu działa sprawnie, co potwierdzili zadowoleni z zakupu użytkownicy. Dodatkowo model ma tryb nagrywania nocnego. Rejestrowanie obrazu w dobrej jakości jest możliwe dzięki 24 diodom IR. W tym trybie kamera nagrywa obiekty znajdujące się w zasięgu do 20 m, są one dobrze widoczne. Wideo ma rozdzielczość HD 1280×720 pikseli. 

 

Podgląd na urządzeniach

Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość podglądania tego, co rejestruje kamera na innym urządzeniu: komputerze, laptopie, tablecie czy nawet telefonie. Model jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Windows, Android i iOS. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się obok budynku i w razie wystąpienia niebezpiecznej sytuacji możemy odpowiednio szybko zareagować. Biorąc pod uwagę funkcjonalność cena Overmax CAMSPOT 4.4 jest bardzo dobra.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ